Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -36
Mali olimpijci - A +40
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - B -26
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -43
Mlađe kadetkinje - B -47
Kadetkinje - A -41
Kadetkinje - A -55
Kadetkinje - A +59
Mali olimpijci - A -28
A003
39
2
KARLO PALADINIĆ (TKD PRA)
253
9
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
692
FRAN PETRIĆ (JASTREB)
806
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
293
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
666
IVAN VUGRINEC (TKD KAR)
400
LEON LIPOVAC (TEMPO)
691
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
35
MAURO BAUER (TKD PRA)
A034
253
12
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
692
4
FRAN PETRIĆ (JASTREB)
A035
806
1
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
293
9
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
A036
666
11
IVAN VUGRINEC (TKD KAR)
400
0
LEON LIPOVAC (TEMPO)
A037
691
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
35
12
MAURO BAUER (TKD PRA)
A074
253
2
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
293
7
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
A075
666
0
IVAN VUGRINEC (TKD KAR)
35
0
MAURO BAUER (TKD PRA)
A099
293
0
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
666
0
IVAN VUGRINEC (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
2. IVAN VUGRINEC, Karlovac
3. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
3. MAURO BAUER, TK Prana Karlovac
Mali olimpijci - A -36
A046
807
2
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
667
12
BORNA SANTAVEC (TKD KAR)
A047
645
9
MATIJA MARINC (TKD KAR)
736
11
ROKO BULJAN (JASTREB)
A084
667
0
BORNA SANTAVEC (TKD KAR)
736
1
ROKO BULJAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ROKO BULJAN, Jastreb
2. BORNA SANTAVEC, Karlovac
3. MATIJA MARINC, Karlovac
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Mali olimpijci - A +40
A048
780
0
SEBASTIAN BAKALAR (NERYO)
96
0
DANILO MALISIC (RALE)
810
JURICA RISEK (ČIGRA)
A085
780
0
SEBASTIAN BAKALAR (NERYO)
810
7
JURICA RISEK (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. JURICA RISEK, Čigra
2. SEBASTIAN BAKALAR, neryo
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -24
A024
769
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
644
4
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
A025
809
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
552
1
ANA REZAR (CASPER)
A026
424
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
256
10
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
DORA TROHA (BIST)
A066
644
3
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
552
7
ANA REZAR (CASPER)
A067
256
5
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
9
DORA TROHA (BIST)
A095
552
7
ANA REZAR (CASPER)
242
6
DORA TROHA (BIST)
Osvajači medalja
1. ANA REZAR, Casper
2. DORA TROHA, Bistra
3. KLAUDIA MARINC, Karlovac
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
Male olimpijke - A -28
A027
530
9
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
640
4
PETRA BIUK (ABCDEFG)
805
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
456
LUCIJA UROIĆ (MED)
785
ANA MARIA BIKIĆ (ABCDEFG)
A068
530
0
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
805
0
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
A069
456
10
LUCIJA UROIĆ (MED)
785
8
ANA MARIA BIKIĆ (ABCDEFG)
A096
805
12
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
456
8
LUCIJA UROIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA BOSANČIĆ, Čigra
2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad
3. VERONIKA FULIR, ORKA AS
3. ANA MARIA BIKIĆ, ST-KVAN
Male olimpijke - B -26
A058
808
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
761
0
ČIČA TANJA (LJUBIJA)
A059
187
10
NIKA KLIPA (PANTERA)
755
5
JOVANA TOPIĆ (LJUBIJA)
A091
761
10
ČIČA TANJA (LJUBIJA)
187
3
NIKA KLIPA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. ČIČA TANJA, Ljubija-Prijedor
2. NIKA KLIPA, Pantera
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
3. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor
Mlađe kadetkinje - A -43
B045
690
6
LUCIJA STIPERSKI (PLAMEN)
776
0
LEONARDA JURIĆ (OGRC)
B046
821
7
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
175
1
LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ (PANTERA)
B069
690
0
LUCIJA STIPERSKI (PLAMEN)
821
6
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra
2. LUCIJA STIPERSKI, Tkd Plamen
3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera
3. LEONARDA JURIĆ, OGRC Novska
Mlađi kadeti - B -27
B001
671
9
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
711
3
KARLO ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
819
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
509
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
208
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
393
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
505
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
616
NENO ČEČUK (ABCDEFG)
237
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B002
571
10
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
827
7
LEONARDO ARAČIĆ (SKRPN)
506
ROBERT LASIĆ (IM)
307
NEMANJA NEDIMOVIĆ (LJUBIJA)
322
TONI DUJIĆ (RUG)
65
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
507
MARKO LASIĆ (IM)
672
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
710
GREGOR HORVAT (JASTREB)
B012
671
7
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
819
11
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
B013
509
0
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
208
11
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
B014
393
13
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
505
12
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
B015
616
9
NENO ČEČUK (ABCDEFG)
237
10
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B016
571
7
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
506
5
ROBERT LASIĆ (IM)
B017
307
2
NEMANJA NEDIMOVIĆ (LJUBIJA)
322
10
TONI DUJIĆ (RUG)
B018
65
16
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
507
4
MARKO LASIĆ (IM)
B019
672
13
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
710
1
GREGOR HORVAT (JASTREB)
B040
819
13
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
208
6
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
B041
393
11
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
237
12
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B042
571
1
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
322
10
TONI DUJIĆ (RUG)
B043
65
5
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
672
2
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
B061
819
7
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
237
9
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B062
322
12
TONI DUJIĆ (RUG)
65
0
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
B077
237
0
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
322
5
TONI DUJIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac
3. FRAN BOSANČIĆ, Čigra
Mlađi kadeti - B -43
D001
209
11
LEONARDO LUKAČEVIĆ (LEKENIK)
701
2
LUKA ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
150
SIMON KOCÍK (TAEKWON)
D002
449
6
SAUL HORVAT (OTOK)
382
6
LEONARDO STEPIC (TKD KAR)
824
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
D003
102
5
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
702
7
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
415
COSMIN STAN (I.T.T.)
575
JOSIP GALOVIĆ (TKOSVIT)
120
MARKO KUŠAN (TKD KAR)
D026
209
8
LEONARDO LUKAČEVIĆ (LEKENIK)
150
2
SIMON KOCÍK (TAEKWON)
D027
382
0
LEONARDO STEPIC (TKD KAR)
824
19
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
D028
702
2
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
415
9
COSMIN STAN (I.T.T.)
D029
575
13
JOSIP GALOVIĆ (TKOSVIT)
120
3
MARKO KUŠAN (TKD KAR)
D056
209
3
LEONARDO LUKAČEVIĆ (LEKENIK)
824
9
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
D057
415
10
COSMIN STAN (I.T.T.)
575
6
JOSIP GALOVIĆ (TKOSVIT)
D075
824
12
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
415
3
COSMIN STAN (I.T.T.)
Osvajači medalja
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
2. COSMIN STAN, Instinct Taekwondo Team
3. LEONARDO LUKAČEVIĆ, Lekenik
3. JOSIP GALOVIĆ, TK Osvit
Mlađe kadetkinje - B -47
D024
658
20
LORENA COLJA (TKD KAR)
319
10
DORA ŠKREBLIN (BIST)
830
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
D025
316
11
NERA FLEGAR (BIST)
205
9
JANA RUKAVINA (SENJ)
320
MAGDALENA DRAGIĆ (BIST)
D054
658
0
LORENA COLJA (TKD KAR)
830
12
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
D055
316
20
NERA FLEGAR (BIST)
320
9
MAGDALENA DRAGIĆ (BIST)
D074
830
3
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
316
1
NERA FLEGAR (BIST)
Osvajači medalja
1. NIKA BARIĆ, Čigra
2. NERA FLEGAR, Bistra
3. LORENA COLJA, Karlovac
3. MAGDALENA DRAGIĆ, Bistra
Kadetkinje - A -41
E002
389
14
LANA KLAIĆ (METALC)
631
8
KARLA ANČIĆ (ABCDEFG)
405
MIA MILANOVIĆ (SOLIN)
812
MATEA KOSINEC (METALC)
484
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
E003
390
5
NINA MARIN (METALC)
357
10
LUCA PATAKFALVY (HUN)
825
EMA VRENKO (ČIGRA)
568
DIANA BIZJAK (TKOSVIT)
196
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
E030
389
6
LANA KLAIĆ (METALC)
405
0
MIA MILANOVIĆ (SOLIN)
E031
812
0
MATEA KOSINEC (METALC)
484
13
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
E032
357
4
LUCA PATAKFALVY (HUN)
825
2
EMA VRENKO (ČIGRA)
E033
568
7
DIANA BIZJAK (TKOSVIT)
196
2
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
E059
389
0
LANA KLAIĆ (METALC)
484
9
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
E060
357
0
LUCA PATAKFALVY (HUN)
568
7
DIANA BIZJAK (TKOSVIT)
E076
484
3
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
568
6
DIANA BIZJAK (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. DIANA BIZJAK, TK Osvit
2. ANDREA GALETIĆ, TKD BRINJE
3. LUCA PATAKFALVY, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. LANA KLAIĆ, METALAC
Kadetkinje - A -55
F011
789
8
MARIJA KUNJAŠIĆ (FORTECA)
817
0
IVANA BOSANČIĆ (ČIGRA)
31
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
195
BOŽICA RUKAVINA (SENJ)
816
MATEJA HORVAT (ČIGRA)
F042
789
5
MARIJA KUNJAŠIĆ (FORTECA)
31
0
HELENA KRISTOVIĆ (TKD PRA)
F043
195
3
BOŽICA RUKAVINA (SENJ)
816
5
MATEJA HORVAT (ČIGRA)
F073
789
13
MARIJA KUNJAŠIĆ (FORTECA)
816
4
MATEJA HORVAT (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MARIJA KUNJAŠIĆ, Forteca Korčula
2. MATEJA HORVAT, Čigra
3. HELENA KRISTOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. BOŽICA RUKAVINA, SENJ
Kadetkinje - A +59
F012
818
6
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
438
6
BARBARA BIONDIĆ (SENJ)
78
SELENA FRANJIĆ (TKD KAR)
21
LIBUSE BRAMBURKOVA (PANTER)
497
MATEA KRALJIĆ (GACKA)
F044
438
0
BARBARA BIONDIĆ (SENJ)
78
0
SELENA FRANJIĆ (TKD KAR)
F045
21
0
LIBUSE BRAMBURKOVA (PANTER)
497
12
MATEA KRALJIĆ (GACKA)
F074
438
3
BARBARA BIONDIĆ (SENJ)
497
0
MATEA KRALJIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. BARBARA BIONDIĆ, SENJ
2. MATEA KRALJIĆ, GACKA
3. SELENA FRANJIĆ, Karlovac
3. LIBUSE BRAMBURKOVA, Panter