Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci - A -30
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -36
Mali olimpijci - A -30
A004
688
4
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
101
0
FILIP ČENGIĆ (TKD KAR)
404
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A005
163
7
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
131
1
MAKS PIRŠIĆ (TKD KAR)
829
MARKO DŽOLIĆ (SKRPN)
A006
770
1
GORAN LISICA (OGULIN)
646
11
FILIP VURADIN (TKD KAR)
687
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
804
ROKO KOŠNJAK (NERYO)
A007
624
3
DAVID NINO DUKIĆ (ABCDEFG)
840
8
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A038
688
0
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
404
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A039
163
10
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
829
8
MARKO DŽOLIĆ (SKRPN)
A040
646
0
FILIP VURADIN (TKD KAR)
687
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
A041
804
0
ROKO KOŠNJAK (NERYO)
840
0
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A076
404
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
163
0
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
A077
646
9
FILIP VURADIN (TKD KAR)
840
2
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A100
404
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
646
0
FILIP VURADIN (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
2. FILIP VURADIN, Karlovac
3. STIPE ORLOVIĆ, neryo
3. FILIP KUŠEC, Radnik
Mlađi kadeti - B -30
C001
559
13
PATRIK BETI (CASPER)
60
1
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
C002
750
6
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
252
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
C003
732
1
ZDENKO VUJEVIĆ (IM)
109
3
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
C004
656
0
VEDRAN MATULIĆ (TKD KAR)
762
10
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C005
443
6
ANDRIY PETRYTSYN (KORYO)
739
13
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C006
525
0
MAX HAJAK (MAKSMR)
479
0
NOA RUK (MED)
C007
709
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
588
4
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
C008
510
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
343
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C009
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
738
6
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C010
708
4
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
481
16
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C011
534
2
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
106
4
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
C012
744
0
GABRIJEL JAZVAC (TKD KAR)
425
17
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C013
826
1
LEONOR PAKARIZI (RALE)
766
6
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C014
388
3
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
226
8
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C015
707
8
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
654
4
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
C016
323
8
IVAN MATIĆ (RUG)
842
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
C024
559
4
PATRIK BETI (CASPER)
750
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
C025
109
1
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C026
739
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
479
5
NOA RUK (MED)
C027
709
8
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
343
9
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C028
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
481
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C029
106
2
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
425
3
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C030
766
12
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
226
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C031
707
2
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
323
4
IVAN MATIĆ (RUG)
C054
750
4
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
762
7
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C055
479
6
NOA RUK (MED)
343
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C056
445
8
NIK BERGANT (KORYO)
425
9
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C057
766
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
323
5
IVAN MATIĆ (RUG)
C070
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
479
5
NOA RUK (MED)
C071
425
4
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
766
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C078
479
2
NOA RUK (MED)
425
1
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. NOA RUK, Medvedgrad
2. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
3. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
Mlađi kadeti - B -36
538
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
C019
657
4
DRAGUTIN BISKUP (TKD KAR)
843
2
LOVRO JELENČIĆ (RADNIK)
335
FRANCESCO CAPRONE (ANTONIO)
401
ANTE ČIPČIĆ (SOLIN)
361
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
653
MIHAEL PURGER (TKD KAR)
705
LUKA ČIZMIN (JASTREB)
579
FRAN PETRUŠIĆ (TKOSVIT)
18
JAKUB PTACEK (PANTER)
86
JOSIP PEREZ (TKD KAR)
487
JAN WELTINGER (MED)
402
IVAN SMOLJO (SOLIN)
668
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
91
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
464
GABRIEL BRUMNIĆ (ROVINJ)
841
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C040
538
5
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
657
4
DRAGUTIN BISKUP (TKD KAR)
C041
335
7
FRANCESCO CAPRONE (ANTONIO)
401
4
ANTE ČIPČIĆ (SOLIN)
C042
361
5
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
653
2
MIHAEL PURGER (TKD KAR)
C043
705
10
LUKA ČIZMIN (JASTREB)
579
1
FRAN PETRUŠIĆ (TKOSVIT)
C044
18
13
JAKUB PTACEK (PANTER)
86
0
JOSIP PEREZ (TKD KAR)
C045
487
0
JAN WELTINGER (MED)
402
0
IVAN SMOLJO (SOLIN)
C046
668
3
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
91
7
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
C047
464
2
GABRIEL BRUMNIĆ (ROVINJ)
841
5
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C062
538
4
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
335
1
FRANCESCO CAPRONE (ANTONIO)
C063
361
4
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
705
2
LUKA ČIZMIN (JASTREB)
C064
18
6
JAKUB PTACEK (PANTER)
487
7
JAN WELTINGER (MED)
C065
91
0
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
841
8
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C074
538
2
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
361
4
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
C075
487
5
JAN WELTINGER (MED)
841
0
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C080
361
5
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
487
3
JAN WELTINGER (MED)
Medalists
1. KARLO OSTOJIĆ, Contra
2. JAN WELTINGER, Medvedgrad
3. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik