Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Juniori - B -73
Juniori - B +78
Seniori - A +80
Seniori - B - 80
Juniori - B -73
G065
679
0
NIKOLA RADOŠEVIĆ (TKD BA)
480
0
VELID PIDRO (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. VELID PIDRO, BUGOJNO
2. NIKOLA RADOŠEVIĆ, Beli Andjeli
3. ----
3. ----
Juniori - B +78
G009
562
0
DRAGAN FELBAB (TKDBGD)
144
8
GABRIEL GABOR (TAEKWON)
458
IRFAN MUHADRI (JALE)
476
SAMIR MANDARA (BUGOJNO)
444
ANTONIO JUKIĆ (OTOK)
G050
144
8
GABRIEL GABOR (TAEKWON)
458
4
IRFAN MUHADRI (JALE)
G051
476
0
SAMIR MANDARA (BUGOJNO)
444
3
ANTONIO JUKIĆ (OTOK)
G089
144
0
GABRIEL GABOR (TAEKWON)
444
0
ANTONIO JUKIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. GABRIEL GABOR, Black Tiger Snina
2. ANTONIO JUKIĆ, Taekwondo klub OTOK
3. IRFAN MUHADRI, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
3. SAMIR MANDARA, BUGOJNO
Seniori - A +80
G068
1
0
MAXHUN BERISHA (KOSOVO)
831
0
DŽEJLAN KALTAK (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. DŽEJLAN KALTAK, BUGOJNO
2. MAXHUN BERISHA, AAM "PRISHTINA"
3. ----
3. ----
Seniori - B - 80
G011
240
9
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
191
5
ANTONIO NICODEMO (FS_TS)
G012
471
9
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
116
4
GORJAN JAKA (RALE)
G013
25
0
RUI GONCALVES (KSY)
95
0
LUCA BANDELLI (RALE)
G014
452
9
SANDI PULJAK (OZALJ)
146
3
MAREK COPAK (TAEKWON)
G054
240
0
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
471
0
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
G055
25
8
RUI GONCALVES (KSY)
452
10
SANDI PULJAK (OZALJ)
G091
240
0
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
452
4
SANDI PULJAK (OZALJ)
Osvajači medalja
1. SANDI PULJAK, Ozalj
2. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR
3. RUI GONCALVES, Kim Seung Yong TKD Club
3. AMEL NOVALIĆ, BUGOJNO