Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -43
Kadeti - A -37
Kadeti - B -49
Juniori - B +78
Seniori - A - 68
Seniori - B - 80
Mlađi kadeti - B -33
C017
649
9
LUKA VARGA (TKD KAR)
586
0
ROKO MATEK (TKOSVIT)
271
DEJAN VELAULA (LJUBIJA)
676
LAZAR JOVANČIĆ (NAISUS)
436
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
48
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
570
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
694
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
145
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C018
569
11
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
756
3
RENE KALIMAN (TKD KR)
220
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
747
DOMAGOJ PRPIĆ (TKD KAR)
265
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
706
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
572
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
313
MATO TUKA (HVOJNIC)
430
JÓZSA LEVENTE (GOLDSRS)
C032
649
8
LUKA VARGA (TKD KAR)
271
4
DEJAN VELAULA (LJUBIJA)
C033
676
0
LAZAR JOVANČIĆ (NAISUS)
436
5
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
C034
48
8
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
570
1
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
C035
694
1
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
145
11
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C036
569
0
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
220
2
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
C037
747
0
DOMAGOJ PRPIĆ (TKD KAR)
265
0
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
C038
706
3
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
572
1
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
C039
313
3
MATO TUKA (HVOJNIC)
430
2
JÓZSA LEVENTE (GOLDSRS)
C058
649
1
LUKA VARGA (TKD KAR)
436
2
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
C059
48
7
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
145
12
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C060
220
1
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
265
6
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
C061
706
0
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
313
6
MATO TUKA (HVOJNIC)
C072
436
8
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
145
4
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C073
265
2
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
313
8
MATO TUKA (HVOJNIC)
C079
436
6
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
313
3
MATO TUKA (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. VLAD IORDACHE, Instinct Taekwondo Team
2. MATO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina
3. JAKOV ŽEŽELJ, MASTER
Mlađi kadeti - B -43
D001
209
11
LEONARDO LUKAČEVIĆ (LEKENIK)
701
2
LUKA ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
150
SIMON KOCÍK (TAEKWON)
D002
449
6
SAUL HORVAT (OTOK)
382
6
LEONARDO STEPIC (TKD KAR)
824
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
D003
102
5
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
702
7
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
415
COSMIN STAN (I.T.T.)
575
JOSIP GALOVIĆ (TKOSVIT)
120
MARKO KUŠAN (TKD KAR)
D026
209
8
LEONARDO LUKAČEVIĆ (LEKENIK)
150
2
SIMON KOCÍK (TAEKWON)
D027
382
0
LEONARDO STEPIC (TKD KAR)
824
19
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
D028
702
2
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
415
9
COSMIN STAN (I.T.T.)
D029
575
13
JOSIP GALOVIĆ (TKOSVIT)
120
3
MARKO KUŠAN (TKD KAR)
D056
209
3
LEONARDO LUKAČEVIĆ (LEKENIK)
824
9
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
D057
415
10
COSMIN STAN (I.T.T.)
575
6
JOSIP GALOVIĆ (TKOSVIT)
D075
824
12
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
415
3
COSMIN STAN (I.T.T.)
Osvajači medalja
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
2. COSMIN STAN, Instinct Taekwondo Team
3. LEONARDO LUKAČEVIĆ, Lekenik
3. JOSIP GALOVIĆ, TK Osvit
Kadeti - A -37
E017
267
0
LUKA LEKO (MASTER)
380
0
LEON KRAJAČIĆ (TKD KAR)
E018
302
1
SLAĐAN BUNDŽA (LJUBIJA)
148
8
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
E019
295
11
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
426
2
GÁLFI BOTOND (GOLDSRS)
E020
746
6
FRAN RUK (MED)
47
8
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
E049
267
8
LUKA LEKO (MASTER)
148
5
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
E050
295
10
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
47
3
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
E071
267
8
LUKA LEKO (MASTER)
295
6
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. LUKA LEKO, MASTER
2. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
3. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
Kadeti - B -49
F013
472
1
JOSIP VIMAN (MED)
149
9
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
F014
800
7
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
118
1
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
F015
801
0
EDISON OLLURI (JASTREB)
451
0
STJEPAN DEKANIĆ (OTOK)
501
DJORDJE MILIC (JOP)
F046
149
8
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
800
1
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
F047
801
7
EDISON OLLURI (JASTREB)
501
0
DJORDJE MILIC (JOP)
F075
149
6
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
801
2
EDISON OLLURI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina
2. EDISON OLLURI, Jastreb
3. LEONARDO BUTINA, Jastreb
3. DJORDJE MILIC, JOPA
Juniori - B +78
G009
562
0
DRAGAN FELBAB (TKDBGD)
144
8
GABRIEL GABOR (TAEKWON)
458
IRFAN MUHADRI (JALE)
476
SAMIR MANDARA (BUGOJNO)
444
ANTONIO JUKIĆ (OTOK)
G050
144
8
GABRIEL GABOR (TAEKWON)
458
4
IRFAN MUHADRI (JALE)
G051
476
0
SAMIR MANDARA (BUGOJNO)
444
3
ANTONIO JUKIĆ (OTOK)
G089
144
0
GABRIEL GABOR (TAEKWON)
444
0
ANTONIO JUKIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. GABRIEL GABOR, Black Tiger Snina
2. ANTONIO JUKIĆ, Taekwondo klub OTOK
3. IRFAN MUHADRI, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
3. SAMIR MANDARA, BUGOJNO
Seniori - A - 68
G010
147
0
MARTIN SUCHÝ (TAEKWON)
161
0
MILO JANKOVIC (MNESTAR)
422
IONUT NISTOR (I.T.T.)
344
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
788
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
G052
147
1
MARTIN SUCHÝ (TAEKWON)
422
9
IONUT NISTOR (I.T.T.)
G053
344
9
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
788
4
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
G090
422
2
IONUT NISTOR (I.T.T.)
344
5
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. BORIS LIESKOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice
2. IONUT NISTOR, Instinct Taekwondo Team
3. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. MARTIN SUCHÝ, Black Tiger Snina
Seniori - B - 80
G011
240
9
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
191
5
ANTONIO NICODEMO (FS_TS)
G012
471
9
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
116
4
GORJAN JAKA (RALE)
G013
25
0
RUI GONCALVES (KSY)
95
0
LUCA BANDELLI (RALE)
G014
452
9
SANDI PULJAK (OZALJ)
146
3
MAREK COPAK (TAEKWON)
G054
240
0
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
471
0
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
G055
25
8
RUI GONCALVES (KSY)
452
10
SANDI PULJAK (OZALJ)
G091
240
0
MATEO BARIČEVIĆ (MAKSMR)
452
4
SANDI PULJAK (OZALJ)
Osvajači medalja
1. SANDI PULJAK, Ozalj
2. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR
3. RUI GONCALVES, Kim Seung Yong TKD Club
3. AMEL NOVALIĆ, BUGOJNO