Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -36
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađi kadeti - B -30
Mlađe kadetkinje - B -33
Kadeti - A -49
Mali olimpijci - A -22
A002
786
0
KARLO VUKOŠIĆ (TKD KAR)
437
12
GEORGI KRUSTEV (NERON)
529
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
124
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
561
NOA BETI (CASPER)
135
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
693
GRGUR KUDELIĆ (JASTREB)
133
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
26
DANIN HASANAGIC (KORYO)
A030
437
3
GEORGI KRUSTEV (NERON)
529
12
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
A031
124
12
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
561
5
NOA BETI (CASPER)
A032
135
8
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
693
1
GRGUR KUDELIĆ (JASTREB)
A033
133
1
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
26
12
DANIN HASANAGIC (KORYO)
A072
529
12
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
124
5
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
A073
135
5
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
26
6
DANIN HASANAGIC (KORYO)
A098
529
10
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
26
7
DANIN HASANAGIC (KORYO)
Medalists
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ORKA AS
2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
Male olimpijke - A -24
A024
769
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
644
4
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
A025
809
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
552
1
ANA REZAR (CASPER)
A026
424
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
256
10
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
DORA TROHA (BIST)
A066
644
3
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
552
7
ANA REZAR (CASPER)
A067
256
5
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
9
DORA TROHA (BIST)
A095
552
7
ANA REZAR (CASPER)
242
6
DORA TROHA (BIST)
Medalists
1. ANA REZAR, Casper
2. DORA TROHA, Bistra
3. KLAUDIA MARINC, Karlovac
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
Male olimpijke - A -36
A028
647
6
KARLA IVANČIĆ (TKD KAR)
57
2
KAROLÍNA FUČÍKOVÁ (PANTER)
249
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
A029
555
12
BRUNA HOGGE (CASPER)
626
0
IVA RAVLIĆ (ABCDEFG)
122
LORENA BENDEKOVIĆ (TKD KAR)
A070
647
6
KARLA IVANČIĆ (TKD KAR)
249
8
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
A071
555
12
BRUNA HOGGE (CASPER)
122
0
LORENA BENDEKOVIĆ (TKD KAR)
A097
249
9
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
555
10
BRUNA HOGGE (CASPER)
Medalists
1. BRUNA HOGGE, Casper
2. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. LORENA BENDEKOVIĆ, Karlovac
3. KARLA IVANČIĆ, Karlovac
Mlađe kadetkinje - A -36
B025
176
7
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
607
3
PETRA MRZLJAK (TKOSVIT)
B026
93
8
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
490
9
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
B027
560
4
KARLA HOGGE (CASPER)
591
2
SARA SABLJAKOVIĆ (TKOSVIT)
219
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
B053
176
3
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
490
8
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
B054
560
2
KARLA HOGGE (CASPER)
219
5
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
B073
490
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
219
0
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. KARLA HOGGE, Casper
Mlađi kadeti - B -30
C001
559
13
PATRIK BETI (CASPER)
60
1
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
C002
750
6
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
252
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
C003
732
1
ZDENKO VUJEVIĆ (IM)
109
3
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
C004
656
0
VEDRAN MATULIĆ (TKD KAR)
762
10
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C005
443
6
ANDRIY PETRYTSYN (KORYO)
739
13
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C006
525
0
MAX HAJAK (MAKSMR)
479
0
NOA RUK (MED)
C007
709
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
588
4
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
C008
510
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
343
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C009
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
738
6
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C010
708
4
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
481
16
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C011
534
2
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
106
4
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
C012
744
0
GABRIJEL JAZVAC (TKD KAR)
425
17
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C013
826
1
LEONOR PAKARIZI (RALE)
766
6
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C014
388
3
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
226
8
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C015
707
8
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
654
4
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
C016
323
8
IVAN MATIĆ (RUG)
842
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
C024
559
4
PATRIK BETI (CASPER)
750
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
C025
109
1
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C026
739
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
479
5
NOA RUK (MED)
C027
709
8
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
343
9
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C028
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
481
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C029
106
2
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
425
3
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C030
766
12
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
226
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C031
707
2
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
323
4
IVAN MATIĆ (RUG)
C054
750
4
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
762
7
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C055
479
6
NOA RUK (MED)
343
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C056
445
8
NIK BERGANT (KORYO)
425
9
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C057
766
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
323
5
IVAN MATIĆ (RUG)
C070
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
479
5
NOA RUK (MED)
C071
425
4
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
766
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C078
479
2
NOA RUK (MED)
425
1
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. NOA RUK, Medvedgrad
2. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
3. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
Mlađe kadetkinje - B -33
D007
610
7
ANA PERUZA (ABCDEFG)
605
14
PIA SPORIŠ (TKOSVIT)
439
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
D008
247
3
ANA MUHEK (BIST)
592
10
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
554
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
D009
619
17
PETRA VUČEMILO (ABCDEFG)
369
1
KLARA PINTARIC (TKD KAR)
734
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
593
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
727
MATEA ZELJKO (JASTREB)
D034
605
3
PIA SPORIŠ (TKOSVIT)
439
7
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
D035
592
3
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
554
1
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
D036
619
12
PETRA VUČEMILO (ABCDEFG)
734
4
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
D037
593
11
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
727
5
MATEA ZELJKO (JASTREB)
D060
439
7
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
592
15
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
D061
619
2
PETRA VUČEMILO (ABCDEFG)
593
12
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
D077
592
3
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
593
5
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
Medalists
1. MARTA HELENA PRPIĆ, TK Osvit
2. SARA LAZARUŠIĆ, TK Osvit
3. PETRA VUČEMILO, ST-KVAN
3. MARTA TOMLJNOVIĆ, SENJ
Kadeti - A -49
F002
371
20
ANDRAS EGYHAZAS (HUN)
138
6
GABRIELE MANUEDU (OLBIA)
F003
650
0
FRANKO KRAVAR (BKEGLEV)
713
0
DOMINIK JESIH (JASTREB)
F004
235
2
ANTONIO MAMIĆ (RUG)
413
20
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
556
DAVID MLINARIĆ (CASPER)
F034
371
2
ANDRAS EGYHAZAS (HUN)
713
1
DOMINIK JESIH (JASTREB)
F035
413
5
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
556
6
DAVID MLINARIĆ (CASPER)
F069
371
0
ANDRAS EGYHAZAS (HUN)
556
0
DAVID MLINARIĆ (CASPER)
Medalists
1. DAVID MLINARIĆ, Casper
2. ANDRAS EGYHAZAS, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. DOMINIK JESIH, Jastreb