Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -32
Mali olimpijci - A +40
Mali olimpijci - B -20
Mali olimpijci - B -24
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -47
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađi kadeti - B -39
Mlađe kadetkinje - B -39
Kadeti - A -45
Kadetkinje - A -33
Kadeti - B -53
Kadeti - B -57
Mali olimpijci - A -24
A001
37
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
130
11
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
466
NIKO HUNSKI (MED)
105
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
531
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
LUKA BUNETA (TKD PRA)
440
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
JAN HONZL (PANTER)
241
JAN FLEGAR (BIST)
634
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
165
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
312
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
201
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
TINO BESIC (TKD KAR)
A008
37
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
466
0
NIKO HUNSKI (MED)
A009
105
7
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
A010
531
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
8
LUKA BUNETA (TKD PRA)
A011
440
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
3
JAN HONZL (PANTER)
A012
241
7
JAN FLEGAR (BIST)
634
0
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
A013
165
6
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
A014
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
2
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
A015
201
5
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
4
TINO BESIC (TKD KAR)
A042
466
1
NIKO HUNSKI (MED)
105
8
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
A043
531
11
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
440
3
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
A044
241
12
JAN FLEGAR (BIST)
165
0
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
A045
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
201
0
MARKO JOVIC (PANTERA)
A078
105
0
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
531
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A079
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
312
2
MARKO TUKA (HVOJNIC)
A101
531
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
Dobitniki medalj
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. ----
Mali olimpijci - A -30
A004
688
4
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
101
0
FILIP ČENGIĆ (TKD KAR)
404
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A005
163
7
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
131
1
MAKS PIRŠIĆ (TKD KAR)
829
MARKO DŽOLIĆ (SKRPN)
A006
770
1
GORAN LISICA (OGULIN)
646
11
FILIP VURADIN (TKD KAR)
687
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
804
ROKO KOŠNJAK (NERYO)
A007
624
3
DAVID NINO DUKIĆ (ABCDEFG)
840
8
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A038
688
0
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
404
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A039
163
10
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
829
8
MARKO DŽOLIĆ (SKRPN)
A040
646
0
FILIP VURADIN (TKD KAR)
687
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
A041
804
0
ROKO KOŠNJAK (NERYO)
840
0
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A076
404
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
163
0
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
A077
646
9
FILIP VURADIN (TKD KAR)
840
2
FILIP KUŠEC (RADNIK)
A100
404
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
646
0
FILIP VURADIN (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
2. FILIP VURADIN, Karlovac
3. STIPE ORLOVIĆ, neryo
3. FILIP KUŠEC, Radnik
Mali olimpijci - A -32
A020
783
0
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
460
0
LUKA MILIĆ (MED)
142
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
637
MATEO MILIĆ (ABCDEFG)
254
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
A062
783
3
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
142
0
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
A063
637
0
MATEO MILIĆ (ABCDEFG)
254
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
A093
783
0
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
254
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
Dobitniki medalj
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
2. INOKENTI IROŠNJIKOV, neryo
3. MATEO MILIĆ, ST-KVAN
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mali olimpijci - A +40
A048
780
0
SEBASTIAN BAKALAR (NERYO)
96
0
DANILO MALISIC (RALE)
810
JURICA RISEK (ČIGRA)
A085
780
0
SEBASTIAN BAKALAR (NERYO)
810
7
JURICA RISEK (ČIGRA)
Dobitniki medalj
1. JURICA RISEK, Čigra
2. SEBASTIAN BAKALAR, neryo
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - B -20
A053
6
0
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
132
0
GABRIJEL GUŠIĆ (TKD KAR)
784
NIKOLA MIKELIĆ (NERYO)
A088
6
12
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
784
1
NIKOLA MIKELIĆ (NERYO)
Dobitniki medalj
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. NIKOLA MIKELIĆ, neryo
3. GABRIJEL GUŠIĆ, Karlovac
3. ----
Mali olimpijci - B -24
A056
435
12
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
311
0
EWALD STANIĆ (HVOJNIC)
A057
330
0
ROKO DUMANIĆ (DANGUN)
782
1
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
A090
435
7
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
782
0
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
Dobitniki medalj
1. RAZVAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team
2. BORNA BRADARIĆ, neryo
3. EWALD STANIĆ, HTKD HVOJNICA
3. ROKO DUMANIĆ, Dan-Gun
Mlađi kadeti - A -33
B007
164
7
BARTUL PAIĆ (NERYO)
3
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
289
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
587
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
508
VITO JELIC (PANTERA)
B008
577
5
MARTIN SIKIRIĆ (TKOSVIT)
737
14
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
551
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
446
BRANIMIR KUVEŽDIĆ (OTOK)
333
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
B032
3
7
LIN KOVACIC (TKD KBK)
289
4
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
B033
587
6
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
508
4
VITO JELIC (PANTERA)
B034
737
4
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
551
5
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
B035
446
2
BRANIMIR KUVEŽDIĆ (OTOK)
333
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
B057
3
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
587
0
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
B058
551
6
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
333
7
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
B075
587
5
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
333
3
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. MATIJA VRBETIĆ, TK Osvit
2. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR
3. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANTON RAMAJ, ORKA AS
Mlađi kadeti - A -39
B044
612
9
IVAN GARAC (ABCDEFG)
482
5
ANTUN VIMAN (MED)
795
JOSIP COCE (NERYO)
B068
612
9
IVAN GARAC (ABCDEFG)
795
5
JOSIP COCE (NERYO)
Dobitniki medalj
1. IVAN GARAC, ST-KVAN
2. JOSIP COCE, neryo
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad
3. ----
Mlađi kadeti - A -47
D043A
167
0
LUKA DORIĆ (NERYO)
641
1
STIPE DADIĆ (ABCDEFG)
698
JURE KORDIC (FORTECA)
D064
641
7
STIPE DADIĆ (ABCDEFG)
698
6
JURE KORDIC (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. STIPE DADIĆ, ST-KVAN
2. JURE KORDIC, Forteca Korčula
3. LUKA DORIĆ, neryo
3. ----
Mlađe kadetkinje - A -30
B021
327
1
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
778
4
MELANIE MOLNAR (OGRC)
168
MATEA VUKOREPA (NERYO)
B022
56
15
LAURA VIDEK (PANTERA)
774
5
ANA GUDAC (OGRC)
599
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
B049
778
3
MELANIE MOLNAR (OGRC)
168
1
MATEA VUKOREPA (NERYO)
B050
56
0
LAURA VIDEK (PANTERA)
599
10
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
B071
778
0
MELANIE MOLNAR (OGRC)
599
1
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
Dobitniki medalj
1. MARTA KVEŽ, TK Osvit
2. MELANIE MOLNAR, OGRC Novska
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. MATEA VUKOREPA, neryo
Mlađi kadeti - B -39
C020
338
14
PETAR ČERDIĆ (NERYO)
103
2
STEVAN ČORAK (TKD KAR)
C021
68
9
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
318
1
LUKA ŠTREK (BIST)
697
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
704
PETAR TOMIĆ (JASTREB)
C022
236
0
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
486
0
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
660
KARLO COVRAN (TKD KAR)
C023
659
11
MARTIN PURGER (TKD KAR)
521
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
227
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
C050
338
4
PETAR ČERDIĆ (NERYO)
68
10
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
C051
697
8
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
704
2
PETAR TOMIĆ (JASTREB)
C052
486
4
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
660
11
KARLO COVRAN (TKD KAR)
C053
659
3
MARTIN PURGER (TKD KAR)
227
2
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
C068
68
13
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
697
8
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
C069
660
11
KARLO COVRAN (TKD KAR)
659
1
MARTIN PURGER (TKD KAR)
C077
68
1
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
660
5
KARLO COVRAN (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. KARLO COVRAN, Karlovac
2. MATEO PRIŠLIN, Sutla Šenkovec
3. MARTIN PURGER, Karlovac
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje - B -39
D010
321
16
REA MINKOVIĆ (BIST)
604
13
LARA PARČINA (TKOSVIT)
206
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
174
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
NIKA KLEPAC (MED)
202
IVA GORSKI (SENJ)
527
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D038
321
12
REA MINKOVIĆ (BIST)
206
8
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
D039
174
3
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
5
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
D040
469
13
NIKA KLEPAC (MED)
202
0
IVA GORSKI (SENJ)
D041
527
5
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
8
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D062
321
10
REA MINKOVIĆ (BIST)
674
16
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
D063
469
8
NIKA KLEPAC (MED)
417
5
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D078
674
2
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
7
NIKA KLEPAC (MED)
Dobitniki medalj
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
2. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
3. DANIELA BUHNILA, Instinct Taekwondo Team
3. REA MINKOVIĆ, Bistra
Kadeti - A -45
E021
162
9
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
59
8
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
407
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
421
GEORGE MITU (I.T.T.)
372
MILAN SZIVAK (HUN)
E051
162
6
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
407
0
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
E052
421
0
GEORGE MITU (I.T.T.)
372
4
MILAN SZIVAK (HUN)
E072
162
6
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
372
5
MILAN SZIVAK (HUN)
Dobitniki medalj
1. TONĆI MIKELIĆ, neryo
2. MILAN SZIVAK, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. GEORGE MITU, Instinct Taekwondo Team
Kadetkinje - A -33
E042
169
5
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
284
0
ADNA KLAČAR (TKDNGS)
179
NINA JAVORSKY (PANTERA)
E067
169
3
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
179
4
NINA JAVORSKY (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. NINA JAVORSKY, Pantera
2. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo
3. ADNA KLAČAR, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Kadeti - B -53
F016
171
9
MARINO PEREŽA (NERYO)
58
6
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
97
LAZAR SARAILIC (RALE)
F017
733
10
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
301
13
BOJAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
447
BRUNO KOLAREVIĆ (OTOK)
F048
171
4
MARINO PEREŽA (NERYO)
97
6
LAZAR SARAILIC (RALE)
F049
301
0
BOJAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
447
0
BRUNO KOLAREVIĆ (OTOK)
F076
97
11
LAZAR SARAILIC (RALE)
301
4
BOJAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
Dobitniki medalj
1. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
2. BOJAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor
3. MARINO PEREŽA, neryo
3. BRUNO KOLAREVIĆ, Taekwondo klub OTOK
Kadeti - B -57
F027
172
1
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
485
13
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
F028
793
13
AJDIN PAJALIĆ (BIHAĆ)
677
1
UROŠ MITROVIĆ (NAISUS)
F064
485
12
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
793
2
AJDIN PAJALIĆ (BIHAĆ)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. AJDIN PAJALIĆ, TKD BIHAĆ
3. SREĆKO ANIĆ, neryo
3. UROŠ MITROVIĆ, KBS Naisus