Mlađi kadeti -27
1. PATRIK PUTAK, Contra |
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac |
3. MAX HAJAK, MAKSIMIR |
3. PETAR RIHTAREC, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađi kadeti -30
1. PATRIK BETI, Casper |
2. NOA RUK, Medvedgrad |
3. MAKS ČOŠIĆ, Medvedgrad |
3. KARLO BIŽIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad |
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin |
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun |
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje |
|
|
|
Mlađi kadeti -36
1. ALAN VAJNART, Dubrava |
2. MARA SAMARZIJA, Pantera |
3. DORIJAN IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
3. KARLO OSTOJIĆ, Contra |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. MATIJA IVŠIĆ, Dan-Gun |
2. DOMINIK MILKOVIĆ, TCZ Ban Keglević |
3. BARTOL MARKOVINOVIĆ, Dubrava |
3. MARINB HLAD, jakovlje |
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. ROKO TKALČEVIĆ, Dubrava |
2. BORNA STRUČIĆ, METALAC |
3. DORIAN ŠPIČEK, Contra |
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad |
|
|
|
Mlađi kadeti -47
1. IVAN DELIĆ, MAKSIMIR |
2. DARIO ZAGOREC, Dubrava |
3. ANTONIO DUJIĆ, Dubrava |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -51
1. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac |
2. LUKA JAKOVLJEVIĆ, TCZ Ban Keglević |
3. NIKŠA STJEPIĆ, DUGO SELO |
|
|
|
|
Mlađi kadeti +51
1. MIHAEL BANKO, LOTUS |
2. MARKO VLAHOVIĆ, Dubrava |
|
|
|
| | | |
Mlađe kadetkinje -27
1. NIKA KOLAREK, Pantera |
2. KORINA HOLJEVAC, Dubrava |
3. KLARA MATEJČIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -30
1. PAULA BOČKAJ, Contra |
2. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC |
3. VERONIKA FULIR, ORKA AS |
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -33
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica |
2. ANA MUHEK, Bistra |
3. EMA GALIĆ, Dubrava |
3. LAURA VIDEK, Pantera |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -36
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec |
2. KLARA SENIČIĆ, jakovlje |
3. MARIJA RADIĆ, Bistra |
3. DORA PERIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -39
1. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević |
2. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević |
3. MARTA VAMBERGER, Contra |
3. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -43
1. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj |
2. TENA PETRA MIRKOVIĆ, Contra |
3. PAOLA PAP, Casper |
3. JOSIPA BAUMGARTNER, DUGO SELO |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -47
1. BARBARA TARANDEK, Velika Gorica |
2. EMA BARIŠIĆ, Velika Gorica |
3. KATARINA RAMLJAK, Dubrava |
3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera |
|
| | | |
Kadeti -37
1. LUKA TURKALJ, Dubrava |
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad |
3. PATRIK LICUL, LOTUS |
3. MATIJA BEHIN, MASTER |
|
|
|
Kadeti -41
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. FRAN RUK, Medvedgrad |
3. MIHOVIL BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR |
3. LUKA LEKO, MASTER |
|
|
|
Kadeti -45
1. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac |
2. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
|
|
|
|
|
Kadeti -49
1. LUKAS NAGY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. DINO TREŠNJIĆ, LOTUS |
|
|
|
|
|
Kadeti -53
1. TIBOR SUDEC, Dubrava |
2. PAVLE ŠIMEK, jakovlje |
3. ANDRÁS EGYHÁZAS, Sárga-Tenger |
3. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj |
|
|
|
Kadeti -57
1. JOSIP VIMAN, Medvedgrad |
2. TONI GOLOMEIĆ, ORKA AS |
3. MATIJA HORVAT, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac |
|
|
|
Kadeti -61
1. MARKO VINCEK, FENIKS-VUKOMEREC |
2. ANTE MIŠETIĆ, MAKSIMIR |
3. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR |
|
|
|
|
Kadeti +65
1. ROBERT BIŽIĆ, MAKSIMIR |
2. KRUNOSLAV TRNINIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
| |
Kadetkinje -37
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. LAURA KOPCSIK, Sárga-Tenger |
|
|
|
|
|
Kadetkinje -41
1. TEA BUČAN, Contra |
2. KATARINA JELUŠIĆ, METALAC |
3. MATEA FUMIĆ, Bistra |
3. REBEKA SANTOVAC, Dubrava |
|
|
|
Kadetkinje -44
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad |
2. ANTONIA ČUHALOV, Medvedgrad |
|
|
|
|
|
Kadetkinje -47
1. MARTA JAGUSTOVIĆ, Bistra |
2. DORA SUBOTIĆ, Casper |
|
|
|
|
|
Kadetkinje -55
1. LUCIJA ŠPOLJARIĆ, Dubrava |
2. LANA ŽLEPALO, Contra |
|
|
|
|
|
Kadetkinje +59
1. KATARINA PUKLEK, Dubrava |
2. NIKA PRPIĆ, GACKA |
3. KATJA JAKUŠ, METALAC |
|
|
| |
Juniori -45
1. DANIEL LEFKOVITS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice |
2. BORIS GALINEC, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
Juniori -63
1. BRUNO RAHIJA, TK Prana Karlovac |
2. KERŠIMIR MATOVINOVIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
Juniori -68
1. ZSOLT PÁSZTOR, Sárga-Tenger |
2. MATEJ IVANAC, Ogulin |
|
|
|
|
|
Juniori +78
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS |
2. MATEJ IVANKOVIĆ, MAKSIMIR |
3. KRISTOF ANDRIĆ, METALAC |
|
|
| |
Juniorke -55
1. TAMARA TKALČEVIĆ, Contra |
2. ANA OSTOJA, TK Prana Karlovac |
|
|
|
|
|
Juniorke -59
1. MIA MATAIĆ, Dubrava |
2. NIKOLINA ORMANEC, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac |
|
|
|
| |
Seniors (male) -58
1. FILIP SEDLAR, MAKSIMIR |
|
|
|
|
|
|
Seniors (male) -68
1. MARIO MIŠMAŠ, MASTER |
2. MARIO ŠPOLJAR, MAKSIMIR |
3. ZDENKO ITRIĆ, TK Prana Karlovac |
|
|
|
|
Seniors (male) -74
1. BENCE KÁLI, Sárga-Tenger |
2. TOMISLAV MIHALJ, MAKSIMIR |
3. MATEO BARIČEVIĆ, MAKSIMIR |
|
|
|
|
Seniors (male) -80
1. SANDI PULJAK, Ozalj |
2. TOMISLAV HORVATH, MAKSIMIR |
|
|
|
| |
Seniors (female) -57
1. LUCIJA KRUNEŠ, FENIKS-VUKOMEREC |
2. LARA AMRŠEK, TKD PANTAR |
3. MAJA LJUBANOVIĆ, ORKA AS |
|
|
|
|
Seniors (female) -62
1. MARTINA KOŠEC, MASTER |
2. SNJEŽANA LINTA, TK Prana Karlovac |
|
|
|
| |