Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -24
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađi kadeti - B -39
Mlađe kadetkinje - B -33
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -47
Kadetkinje - A -37
Kadetkinje - A -44
Mali olimpijci - A -24
A001
37
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
130
11
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
466
NIKO HUNSKI (MED)
105
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
531
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
LUKA BUNETA (TKD PRA)
440
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
JAN HONZL (PANTER)
241
JAN FLEGAR (BIST)
634
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
165
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
312
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
201
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
TINO BESIC (TKD KAR)
A008
37
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
466
0
NIKO HUNSKI (MED)
A009
105
7
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
A010
531
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
8
LUKA BUNETA (TKD PRA)
A011
440
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
3
JAN HONZL (PANTER)
A012
241
7
JAN FLEGAR (BIST)
634
0
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
A013
165
6
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
A014
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
2
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
A015
201
5
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
4
TINO BESIC (TKD KAR)
A042
466
1
NIKO HUNSKI (MED)
105
8
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
A043
531
11
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
440
3
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
A044
241
12
JAN FLEGAR (BIST)
165
0
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
A045
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
201
0
MARKO JOVIC (PANTERA)
A078
105
0
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
531
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A079
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
312
2
MARKO TUKA (HVOJNIC)
A101
531
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
Osvajači medalja
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. ----
Male olimpijke - A -22
A021
88
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
465
0
LENA DINKOVIĆ (MED)
A022
257
12
LANA ROGAR (TIGAZ)
735
1
LANA GREGURAŠ (JASTREB)
A023
51
12
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
314
2
EMA SEVER (BIST)
703
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
A064
465
8
LENA DINKOVIĆ (MED)
257
10
LANA ROGAR (TIGAZ)
A065
51
10
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
703
8
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
A094
257
3
LANA ROGAR (TIGAZ)
51
0
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. BARBORA KOTKOVA, Panter
3. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. LORA MARINKOVIĆ, Dan-Gun
Male olimpijke - A -24
A024
769
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
644
4
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
A025
809
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
552
1
ANA REZAR (CASPER)
A026
424
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
256
10
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
DORA TROHA (BIST)
A066
644
3
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
552
7
ANA REZAR (CASPER)
A067
256
5
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
9
DORA TROHA (BIST)
A095
552
7
ANA REZAR (CASPER)
242
6
DORA TROHA (BIST)
Osvajači medalja
1. ANA REZAR, Casper
2. DORA TROHA, Bistra
3. KLAUDIA MARINC, Karlovac
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
Male olimpijke - A -30
A049
305
1
STANIC ANDREA (LJUBIJA)
726
5
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
A050
243
1
NICOLE FUMIĆ (BIST)
725
12
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
A086
726
1
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
725
0
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. LANA KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor
3. NICOLE FUMIĆ, Bistra
Mlađe kadetkinje - A -33
B023
590
3
TANJA RISTIĆ (TKOSVIT)
315
5
MARIJA RADIĆ (BIST)
602
LAURA BJELIČIĆ (TKOSVIT)
B024
835
10
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
140
2
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
396
DEJANA MARKOVIC (JOP)
B051
315
9
MARIJA RADIĆ (BIST)
602
13
LAURA BJELIČIĆ (TKOSVIT)
B052
835
17
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
396
9
DEJANA MARKOVIC (JOP)
B072
602
3
LAURA BJELIČIĆ (TKOSVIT)
835
4
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. JANA HRNJAK, TK Osvit
2. LAURA BJELIČIĆ, TK Osvit
3. DEJANA MARKOVIC, JOPA
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
Mlađi kadeti - B -39
C020
338
14
PETAR ČERDIĆ (NERYO)
103
2
STEVAN ČORAK (TKD KAR)
C021
68
9
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
318
1
LUKA ŠTREK (BIST)
697
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
704
PETAR TOMIĆ (JASTREB)
C022
236
0
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
486
0
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
660
KARLO COVRAN (TKD KAR)
C023
659
11
MARTIN PURGER (TKD KAR)
521
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
227
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
C050
338
4
PETAR ČERDIĆ (NERYO)
68
10
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
C051
697
8
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
704
2
PETAR TOMIĆ (JASTREB)
C052
486
4
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
660
11
KARLO COVRAN (TKD KAR)
C053
659
3
MARTIN PURGER (TKD KAR)
227
2
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
C068
68
13
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
697
8
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
C069
660
11
KARLO COVRAN (TKD KAR)
659
1
MARTIN PURGER (TKD KAR)
C077
68
1
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
660
5
KARLO COVRAN (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. KARLO COVRAN, Karlovac
2. MATEO PRIŠLIN, Sutla Šenkovec
3. MARTIN PURGER, Karlovac
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje - B -33
D007
610
7
ANA PERUZA (ABCDEFG)
605
14
PIA SPORIŠ (TKOSVIT)
439
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
D008
247
3
ANA MUHEK (BIST)
592
10
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
554
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
D009
619
17
PETRA VUČEMILO (ABCDEFG)
369
1
KLARA PINTARIC (TKD KAR)
734
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
593
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
727
MATEA ZELJKO (JASTREB)
D034
605
3
PIA SPORIŠ (TKOSVIT)
439
7
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
D035
592
3
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
554
1
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
D036
619
12
PETRA VUČEMILO (ABCDEFG)
734
4
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
D037
593
11
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
727
5
MATEA ZELJKO (JASTREB)
D060
439
7
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
592
15
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
D061
619
2
PETRA VUČEMILO (ABCDEFG)
593
12
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
D077
592
3
SARA LAZARUŠIĆ (TKOSVIT)
593
5
MARTA HELENA PRPIĆ (TKOSVIT)
Osvajači medalja
1. MARTA HELENA PRPIĆ, TK Osvit
2. SARA LAZARUŠIĆ, TK Osvit
3. PETRA VUČEMILO, ST-KVAN
3. MARTA TOMLJNOVIĆ, SENJ
Mlađe kadetkinje - B -36
D020
450
15
NINA MIHELAC (SENJ)
606
4
LUCIJA ŠESNIĆ (TKOSVIT)
D021
67
2
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
546
8
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
D022
675
0
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
608
0
VIKTORIA UNKOVIĆ (TKOSVIT)
D023
317
4
JANA DRVIŠ (BIST)
470
5
IRIS DINKOVIĆ (MED)
D052
450
7
NINA MIHELAC (SENJ)
546
8
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
D053
675
0
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
470
6
IRIS DINKOVIĆ (MED)
D073
546
2
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
470
1
IRIS DINKOVIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
2. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. NINA MIHELAC, SENJ
3. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević
Mlađe kadetkinje - B -39
D010
321
16
REA MINKOVIĆ (BIST)
604
13
LARA PARČINA (TKOSVIT)
206
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
174
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
NIKA KLEPAC (MED)
202
IVA GORSKI (SENJ)
527
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D038
321
12
REA MINKOVIĆ (BIST)
206
8
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
D039
174
3
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
5
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
D040
469
13
NIKA KLEPAC (MED)
202
0
IVA GORSKI (SENJ)
D041
527
5
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
8
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D062
321
10
REA MINKOVIĆ (BIST)
674
16
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
D063
469
8
NIKA KLEPAC (MED)
417
5
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D078
674
2
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
7
NIKA KLEPAC (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
2. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
3. DANIELA BUHNILA, Instinct Taekwondo Team
3. REA MINKOVIĆ, Bistra
Mlađe kadetkinje - B -47
D024
658
20
LORENA COLJA (TKD KAR)
319
10
DORA ŠKREBLIN (BIST)
830
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
D025
316
11
NERA FLEGAR (BIST)
205
9
JANA RUKAVINA (SENJ)
320
MAGDALENA DRAGIĆ (BIST)
D054
658
0
LORENA COLJA (TKD KAR)
830
12
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
D055
316
20
NERA FLEGAR (BIST)
320
9
MAGDALENA DRAGIĆ (BIST)
D074
830
3
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
316
1
NERA FLEGAR (BIST)
Osvajači medalja
1. NIKA BARIĆ, Čigra
2. NERA FLEGAR, Bistra
3. LORENA COLJA, Karlovac
3. MAGDALENA DRAGIĆ, Bistra
Kadetkinje - A -37
E022
22
17
MICHAELA KUBIKOVA (PANTER)
74
12
MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
E023
246
1
MATEA FUMIĆ (BIST)
601
5
TENA ŠUSTERIĆ (TKOSVIT)
E024
213
4
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
420
4
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
477
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
E053
22
9
MICHAELA KUBIKOVA (PANTER)
601
4
TENA ŠUSTERIĆ (TKOSVIT)
E054
213
10
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
477
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
E073
22
4
MICHAELA KUBIKOVA (PANTER)
213
5
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. MICHAELA KUBIKOVA, Panter
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. TENA ŠUSTERIĆ, TK Osvit
Kadetkinje - A -44
E043
143
0
KATERINA KOTKOVA (PANTER)
245
1
MARTA JAGUSTOVIĆ (BIST)
E044
244
11
DORA ŠČAPEC (BIST)
553
12
DORA PONGRAC (ORKAAS)
E068
245
0
MARTA JAGUSTOVIĆ (BIST)
553
3
DORA PONGRAC (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. DORA PONGRAC, ORKA AS
2. MARTA JAGUSTOVIĆ, Bistra
3. DORA ŠČAPEC, Bistra
3. KATERINA KOTKOVA, Panter