Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -22
Juniori - A -45
Juniori - A -63
Juniorke - A -52
Mali olimpijci - A -22
A002
786
0
KARLO VUKOŠIĆ (TKD KAR)
437
12
GEORGI KRUSTEV (NERON)
529
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
124
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
561
NOA BETI (CASPER)
135
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
693
GRGUR KUDELIĆ (JASTREB)
133
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
26
DANIN HASANAGIC (KORYO)
A030
437
3
GEORGI KRUSTEV (NERON)
529
12
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
A031
124
12
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
561
5
NOA BETI (CASPER)
A032
135
8
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
693
1
GRGUR KUDELIĆ (JASTREB)
A033
133
1
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
26
12
DANIN HASANAGIC (KORYO)
A072
529
12
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
124
5
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
A073
135
5
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
26
6
DANIN HASANAGIC (KORYO)
A098
529
10
DAVID KARABEGOVIĆ (ORKAAS)
26
7
DANIN HASANAGIC (KORYO)
Osvajači medalja
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ORKA AS
2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
Juniori - A -45
G002
399
7
PETAR RADEV (NERON)
519
10
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
G003
210
0
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
848
0
LEON GUSTAVSSON (TEAMK)
433
NIKOLA ANGELOV (NERON)
799
STIVEN PITTACCO (RALE)
G042
519
2
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
848
4
LEON GUSTAVSSON (TEAMK)
G043
433
0
NIKOLA ANGELOV (NERON)
799
0
STIVEN PITTACCO (RALE)
G085
848
7
LEON GUSTAVSSON (TEAMK)
799
0
STIVEN PITTACCO (RALE)
Osvajači medalja
1. LEON GUSTAVSSON, Team K
2. STIVEN PITTACCO, Fast Kick
3. NIKOLA ANIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
Juniori - A -63
G004
432
1
SVETISLAV SLAVEV (NERON)
374
11
NORBERT SZEGEDI (HUN)
414
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
281
IVAN LETICA (MAG.KOR)
137
ANDREA CANO (OLBIA)
G044
374
1
NORBERT SZEGEDI (HUN)
414
9
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
G045
281
0
IVAN LETICA (MAG.KOR)
137
0
ANDREA CANO (OLBIA)
G086
374
3
NORBERT SZEGEDI (HUN)
281
0
IVAN LETICA (MAG.KOR)
Osvajači medalja
1. NORBERT SZEGEDI, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
2. IVAN LETICA, MAGONE-KORYO
3. LEO KATIĆ, DUGA RESA
3. ANDREA CANO, Centro Taekwondo Olbia
Juniorke - A -52
G031
431
7
ANASTASIYA MELNIKOVA (NERON)
28
1
ANA OSTOJA (TKD PRA)
G032
493
6
IVANA CVITKOVIĆ (GACKA)
392
10
DORA HORVAT (PANTERA)
G077
431
2
ANASTASIYA MELNIKOVA (NERON)
392
4
DORA HORVAT (PANTERA)
Osvajači medalja
1. DORA HORVAT, Pantera
2. ANASTASIYA MELNIKOVA, Neron
3. IVANA CVITKOVIĆ, GACKA
3. ANA OSTOJA, TK Prana Karlovac