Odabrano natjecanje: KARLOVAC OPEN 2013


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Mali olimpijci - A -24

A001
37
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
130
11
LUCIO MATUZIĆ (TKD KA)
 
 
466
NIKO HUNSKI (MEDVED)
 
105
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
 
 
520
DAMJAN IVANKOVIĆ (BISTRA)
 
531
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
 
 
36
LUKA BUNETA (TKD PRA)
 
440
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
 
 
50
JAN HONZL (PANTER)
 
241
JAN FLEGAR (BISTRA)
 
 
634
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
 
165
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
 
 
773
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
 
312
MARKO TUKA (HVOJNIC)
 
 
34
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
 
201
MARKO JOVIC (PANTERA)
 
 
129
TINO BESIC (TKD KA)
 
A008
37
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
466
0
NIKO HUNSKI (MEDVED)
 
 
 
 
A009
105
7
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BISTRA)
 
 
A010
531
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
8
LUKA BUNETA (TKD PRA)
 
 
 
 
A011
440
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
3
JAN HONZL (PANTER)
 
 
A012
241
7
JAN FLEGAR (BISTRA)
634
0
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
 
 
 
 
A013
165
6
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
 
 
A014
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
2
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
 
 
 
 
A015
201
5
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
4
TINO BESIC (TKD KA)
 
A042
466
1
NIKO HUNSKI (MEDVED)
105
8
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
 
 
 
 
 
 
 
 
A043
531
11
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
440
3
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
 
 
 
 
A044
241
12
JAN FLEGAR (BISTRA)
165
0
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
 
 
 
 
 
 
 
 
A045
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
201
0
MARKO JOVIC (PANTERA)
 
A078
105
0
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
531
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A079
241
11
JAN FLEGAR (BISTRA)
312
2
MARKO TUKA (HVOJNIC)
 
A101
531
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
241
11
JAN FLEGAR (BISTRA)
 
Osvajači medalja
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA

Mali olimpijci - A -30

A004
688
4
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
101
0
ČENGIĆ FILIP (TKD KA)
 
 
404
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
 
A005
163
7
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
131
1
MAKS PIRŠIĆ (TKD KA)
 
 
829
MARKO DŽOLIĆ (SKRPN)
 
A006
770
1
GORAN LISICA (OGULIN)
646
11
FILIP VURADIN (TKD KA)
 
 
687
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
 
804
ROKO KOŠNJAK (NERYO)
 
 
A007
624
3
DAVID NINO DUKIĆ (ABCDEFG)
840
8
FILIP KUŠEC (RADNIK)
 
A038
688
0
KARLO KVESIĆ (JASTREB)
404
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
 
 
 
 
A039
163
10
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
829
8
MARKO DŽOLIĆ (SKRPN)
 
 
A040
646
0
FILIP VURADIN (TKD KA)
687
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
 
 
 
 
A041
804
0
ROKO KOŠNJAK (NERYO)
840
0
FILIP KUŠEC (RADNIK)
 
A076
404
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
163
0
STIPE ORLOVIĆ (NERYO)
 
 
 
 
 
 
 
 
A077
646
9
FILIP VURADIN (TKD KA)
840
2
FILIP KUŠEC (RADNIK)
 
A100
404
1
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
646
0
FILIP VURADIN (TKD KA)
 
Osvajači medalja
1. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
2. FILIP VURADIN, Karlovac
3. STIPE ORLOVIĆ, neryo
3. FILIP KUŠEC, Radnik

Mali olimpijci - A -32

A020
783
0
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
460
0
LUKA MILIĆ (MEDVED)
 
 
142
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
 
637
MATEO MILIĆ (ABCDEFG)
 
 
254
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGARZ)
 
A062
783
3
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
142
0
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
 
 
 
 
A063
637
0
MATEO MILIĆ (ABCDEFG)
254
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGARZ)
 
A093
783
0
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
254
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGARZ)
 
Osvajači medalja
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
2. INOKENTI IROŠNJIKOV, neryo
3. MATEO MILIĆ, ST-KVAN
3. LUKA MIKARIC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR

Mali olimpijci - A +40

A048
780
0
SEBASTIAN BAKALAR (NERYO)
96
0
DANILO MALISIC (RALE)
 
 
810
JURICA RISEK (ČIGRA)
 
A085
780
0
SEBASTIAN BAKALAR (NERYO)
810
7
JURICA RISEK (ČIGRA)
 
Osvajači medalja
1. JURICA RISEK, Čigra
2. SEBASTIAN BAKALAR, neryo

Mali olimpijci - B -20

A053
6
0
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
132
0
GABRIJEL GUŠIĆ (TKD KA)
 
 
784
NIKOLA MIKELIĆ (NERYO)
 
A088
6
12
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
784
1
NIKOLA MIKELIĆ (NERYO)
 
Osvajači medalja
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. NIKOLA MIKELIĆ, neryo
3. GABRIJEL GUŠIĆ, Karlovac

Mali olimpijci - B -24

A056
435
12
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
311
0
EWALD STANIĆ (HVOJNIC)
 
 
A057
330
0
ROKO DUMANIĆ (DANGUN)
782
1
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
 
A090
435
7
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
782
0
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
 
Osvajači medalja
1. RAZVAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team
2. BORNA BRADARIĆ, neryo
3. EWALD STANIĆ, HTKD HVOJNICA
3. ROKO DUMANIĆ, Dan-Gun

Mlađi kadeti - A -33

B007
164
7
BARTUL PAIĆ (NERYO)
3
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
 
 
289
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
 
587
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
 
 
508
VITO JELIC (PANTERA)
 
B008
577
5
MARTIN SIKIRIĆ (TKOSVIT)
737
14
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
 
 
551
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
 
446
BRANIMIR KUVEŽDIĆ (OTOK)
 
 
333
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
 
B032
3
7
LIN KOVACIC (TKD KBK)
289
4
KERIM OMERBEGOVIC (TKDNGS)
 
 
 
 
B033
587
6
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
508
4
VITO JELIC (PANTERA)
 
 
B034
737
4
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
551
5
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
 
 
 
 
B035
446
2
BRANIMIR KUVEŽDIĆ (OTOK)
333
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
 
B057
3
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
587
0
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
 
 
 
 
 
 
 
 
B058
551
6
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
333
7
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
 
B075
587
5
MATIJA VRBETIĆ (TKOSVIT)
333
3
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
 
Osvajači medalja
1. MATIJA VRBETIĆ, TK Osvit
2. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR
3. LIN KOVACIC, TAEKWONDO KLUB -KBK-MARIBOR
3. ANTON RAMAJ, ORKA AS

Mlađi kadeti - A -39

B044
612
9
IVAN GARAC (ABCDEFG)
482
5
ANTUN VIMAN (MEDVED)
 
 
795
JOSIP COCE (NERYO)
 
B068
612
9
IVAN GARAC (ABCDEFG)
795
5
JOSIP COCE (NERYO)
 
Osvajači medalja
1. IVAN GARAC, ST-KVAN
2. JOSIP COCE, neryo
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad

Mlađi kadeti - A -47

D043A
167
0
LUKA DORIĆ (NERYO)
641
1
STIPE DADIĆ (ABCDEFG)
 
 
698
JURE KORDIC (FORTECA)
 
D064
641
7
STIPE DADIĆ (ABCDEFG)
698
6
JURE KORDIC (FORTECA)
 
Osvajači medalja
1. STIPE DADIĆ, ST-KVAN
2. JURE KORDIC, Forteca Korcula
3. LUKA DORIĆ, neryo

Mlađe kadetkinje - A -30

B021
327
1
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
778
4
MELANIE MOLNAR (OGRC)
 
 
168
MATEA VUKOREPA (NERYO)
 
B022
56
15
LAURA VIDEK (PANTERA)
774
5
ANA GUDAC (OGRC)
 
 
599
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
 
B049
778
3
MELANIE MOLNAR (OGRC)
168
1
MATEA VUKOREPA (NERYO)
 
 
 
 
B050
56
0
LAURA VIDEK (PANTERA)
599
10
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
 
B071
778
0
MELANIE MOLNAR (OGRC)
599
1
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
 
Osvajači medalja
1. MARTA KVEŽ, TK Osvit
2. MELANIE MOLNAR, OGRC Novska
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. MATEA VUKOREPA, neryo

Mlađi kadeti - B -39

C020
338
14
PETAR ČERDIĆ (NERYO)
103
2
STEVAN ČORAK (TKD KA)
 
 
C021
68
9
MATEO PRIŠLIN (SUTLA)
318
1
LUKA ŠTREK (BISTRA)
 
697
KARLO SEGEDIN (FORTECA)
 
 
704
PETAR TOMIĆ (JASTREB)
 
C022
236
0
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
486
0
DAVID ŠEBALJ (LIKA)
 
 
660
KARLO COVRAN (TKD KA)
 
C023
659
11
MARTIN PURGER (TKD KA)
521
1
PATRIK IVANKOVIĆ (BISTRA)
 
 
227
MARIN HLAD (JKOVLJE)
 
C050
338
4
PETAR ČERDIĆ (NERYO)
68
10
MATEO PRIŠLIN (SUTLA)
 
 
 
 
C051
697
8
KARLO SEGEDIN (FORTECA)
704
2
PETAR TOMIĆ (JASTREB)
 
 
C052
486
4
DAVID ŠEBALJ (LIKA)
660
11
KARLO COVRAN (TKD KA)
 
 
 
 
C053
659
3
MARTIN PURGER (TKD KA)
227
2
MARIN HLAD (JKOVLJE)
 
C068
68
13
MATEO PRIŠLIN (SUTLA)
697
8
KARLO SEGEDIN (FORTECA)
 
 
 
 
 
 
 
 
C069
660
11
KARLO COVRAN (TKD KA)
659
1
MARTIN PURGER (TKD KA)
 
C077
68
1
MATEO PRIŠLIN (SUTLA)
660
5
KARLO COVRAN (TKD KA)
 
Osvajači medalja
1. KARLO COVRAN, Karlovac
2. MATEO PRIŠLIN, Sutla Šenkovec
3. MARTIN PURGER, Karlovac
3. KARLO SEGEDIN, Forteca Korcula

Mlađe kadetkinje - B -39

D010
321
16
REA MINKOVIĆ (BISTRA)
604
13
LARA PARČINA (TKOSVIT)
 
 
206
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
 
174
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
 
 
674
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
 
469
NIKA KLEPAC (MEDVED)
 
 
202
IVA GORSKI (SENJ)
 
527
DORA PERIĆ (MAKSMR)
 
 
417
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
 
D038
321
12
REA MINKOVIĆ (BISTRA)
206
8
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
 
 
 
 
D039
174
3
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
5
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
 
 
D040
469
13
NIKA KLEPAC (MEDVED)
202
0
IVA GORSKI (SENJ)
 
 
 
 
D041
527
5
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
8
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
 
D062
321
10
REA MINKOVIĆ (BISTRA)
674
16
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
 
 
 
 
 
 
 
 
D063
469
8
NIKA KLEPAC (MEDVED)
417
5
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
 
D078
674
2
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
7
NIKA KLEPAC (MEDVED)
 
Osvajači medalja
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
2. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
3. DANIELA BUHNILA, Instinct Taekwondo Team
3. REA MINKOVIĆ, Bistra

Kadeti - A -45

E021
162
9
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
59
8
BORNA ZLATARIC (TKD KA)
 
 
407
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
 
421
GEORGE MITU (I.T.T.)
 
 
372
MILAN SZIVAK (HUN)
 
E051
162
6
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
407
0
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
 
 
 
 
E052
421
0
GEORGE MITU (I.T.T.)
372
4
MILAN SZIVAK (HUN)
 
E072
162
6
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
372
5
MILAN SZIVAK (HUN)
 
Osvajači medalja
1. TONĆI MIKELIĆ, neryo
2. MILAN SZIVAK, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. GEORGE MITU, Instinct Taekwondo Team

Kadetkinje - A -33

E042
169
5
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
284
0
ADNA KLAČAR (TKDNGS)
 
 
179
NINA JAVORSKY (PANTERA)
 
E067
169
3
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
179
4
NINA JAVORSKY (PANTERA)
 
Osvajači medalja
1. NINA JAVORSKY, Pantera
2. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo
3. ADNA KLAČAR, Novi Grad Sarajevo

Kadeti - B -53

F016
171
9
MARINO PEREŽA (NERYO)
58
6
ARIJAN JELENOVIC (TKD KA)
 
 
97
LAZAR SARAILIC (RALE)
 
F017
733
10
DOMAGOJ SPELIC (TKD KA)
301
13
BOJAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
 
 
447
BRUNO KOLAREVIĆ (OTOK)
 
F048
171
4
MARINO PEREŽA (NERYO)
97
6
LAZAR SARAILIC (RALE)
 
 
 
 
F049
301
0
BOJAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
447
0
BRUNO KOLAREVIĆ (OTOK)
 
F076
97
11
LAZAR SARAILIC (RALE)
301
4
BOJAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
 
Osvajači medalja
1. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
2. BOJAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor
3. MARINO PEREŽA, neryo
3. BRUNO KOLAREVIĆ, Taekwondo klub OTOK

Kadeti - B -57

F027
172
1
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
485
13
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
 
 
F028
793
13
AJDIN PAJALIĆ (BIHAĆ)
677
1
UROŠ MITROVIĆ (NAISUS)
 
F064
485
12
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
793
2
AJDIN PAJALIĆ (BIHAĆ)
 
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. AJDIN PAJALIĆ, TKD BIHAĆ
3. SREĆKO ANIĆ, neryo
3. UROŠ MITROVIĆ, KBS Naisus