Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
TEŽINE / UZRASTI
Seniorke - A -49
Seniorke - A -57
Seniorke - A -67
Seniorke - A +67
Seniorke - A -49
G039
681
1
ANA PURCARIN (I.T.T.)
549
13
MAJA LJUBANOVIĆ (ORKAAS)
G040
429
1
ZELENAI ADRIENN (GOLDSRS)
792
8
IRENA ŠEGEDIN (FORTECA)
G083
549
4
MAJA LJUBANOVIĆ (ORKAAS)
792
3
IRENA ŠEGEDIN (FORTECA)
Osvajači medalja
1. MAJA LJUBANOVIĆ, ORKA AS
2. IRENA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. ANA PURCARIN, Instinct Taekwondo Team
3. ZELENAI ADRIENN, Goldstars
Seniorke - A -57
G015
467
6
TINA MRAOVIĆ (MED)
376
9
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (AZIJA)
G016
351
12
ZUZANA PAPCUNOVA (ILYO KE)
457
2
LAMIJA HRVACIC (START)
G017
42
1
SNJEŽANA LINTA (TKD PRA)
379
14
PETRA BUTALA (TKD KAR)
337
ADRIJANA SOK (SKRPN)
G056
376
11
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (AZIJA)
351
5
ZUZANA PAPCUNOVA (ILYO KE)
G057
379
10
PETRA BUTALA (TKD KAR)
337
0
ADRIJANA SOK (SKRPN)
G092
376
8
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (AZIJA)
379
7
PETRA BUTALA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA RADMILOVIĆ, Azija
2. PETRA BUTALA, Karlovac
3. ZUZANA PAPCUNOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ADRIJANA SOK, Škorpion
Seniorke - A -67
G018
277
2
ANA KRAJINA (MAG.KOR)
159
9
SLADJANA RAICEVIC (MNESTAR)
468
NIVES AMBRUŠ (MED)
G019
366
9
TIMEA BRAUN (HUN)
772
0
DARIA PRPIĆ (TKD KAR)
410
ANA-MARIA TICU (I.T.T.)
G058
159
3
SLADJANA RAICEVIC (MNESTAR)
468
7
NIVES AMBRUŠ (MED)
G059
366
4
TIMEA BRAUN (HUN)
410
0
ANA-MARIA TICU (I.T.T.)
G093
468
6
NIVES AMBRUŠ (MED)
366
1
TIMEA BRAUN (HUN)
Osvajači medalja
1. NIVES AMBRUŠ, Medvedgrad
2. TIMEA BRAUN, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. SLADJANA RAICEVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. ANA-MARIA TICU, Instinct Taekwondo Team
Seniorke - A +67
G070
160
0
NIKOLINA BECANOVIC (MNESTAR)
623
0
ANTONIJA ZEC (ABCDEFG)
Osvajači medalja
1. ANTONIJA ZEC, ST-KVAN
2. NIKOLINA BECANOVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. ----
3. ----