Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
TEŽINE / UZRASTI
Juniori - A -45
Juniori - A -51
Juniori - A -55
Juniori - A -59
Juniori - A -63
Juniori - A -68
Juniori - A -73
Juniori - A -45
G002
399
7
PETAR RADEV (NERON)
519
10
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
G003
210
0
DANIEL LEFKOVITS (KOSICE)
848
0
LEON GUSTAVSSON (TEAMK)
433
NIKOLA ANGELOV (NERON)
799
STIVEN PITTACCO (RALE)
G042
519
2
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
848
4
LEON GUSTAVSSON (TEAMK)
G043
433
0
NIKOLA ANGELOV (NERON)
799
0
STIVEN PITTACCO (RALE)
G085
848
7
LEON GUSTAVSSON (TEAMK)
799
0
STIVEN PITTACCO (RALE)
Osvajači medalja
1. LEON GUSTAVSSON, Team K
2. STIVEN PITTACCO, Fast Kick
3. NIKOLA ANIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
Juniori - A -51
G062
635
7
MARINO BORJAN (ABCDEFG)
459
6
ANEL AMBEŠKOVIĆ (JALE)
Osvajači medalja
1. MARINO BORJAN, ST-KVAN
2. ANEL AMBEŠKOVIĆ, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
3. ----
3. ----
Juniori - A -55
G024
157
0
ZINEDIN BEQAJ (BES)
412
0
COSMIN BARAGHIN (I.T.T.)
341
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
G071
412
10
COSMIN BARAGHIN (I.T.T.)
341
7
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. COSMIN BARAGHIN, Instinct Taekwondo Team
2. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
3. ZINEDIN BEQAJ, BESA
3. ----
Juniori - A -59
G023
190
0
DAVIDE TURILLI (FS_TS)
274
0
IVAN HORVAT (TKD KAR)
8
ARTAN FICI (ULCINJ)
G070
274
0
IVAN HORVAT (TKD KAR)
8
0
ARTAN FICI (ULCINJ)
Osvajači medalja
1. IVAN HORVAT, Karlovac
2. ----
3. DAVIDE TURILLI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Juniori - A -63
G004
432
1
SVETISLAV SLAVEV (NERON)
374
11
NORBERT SZEGEDI (HUN)
414
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
281
IVAN LETICA (MAG.KOR)
137
ANDREA CANO (OLBIA)
G044
374
1
NORBERT SZEGEDI (HUN)
414
9
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
G045
281
0
IVAN LETICA (MAG.KOR)
137
0
ANDREA CANO (OLBIA)
G086
374
3
NORBERT SZEGEDI (HUN)
281
0
IVAN LETICA (MAG.KOR)
Osvajači medalja
1. NORBERT SZEGEDI, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
2. IVAN LETICA, MAGONE-KORYO
3. LEO KATIĆ, DUGA RESA
3. ANDREA CANO, Centro Taekwondo Olbia
Juniori - A -68
G026
370
15
PETER KULCSAR (HUN)
461
3
ABDURAHMAN SAADNA (JALE)
G027
279
1
MATE BOKANOVIĆ (MAG.KOR)
625
3
DUJE MILJEVIĆ (ABCDEFG)
G073
370
0
PETER KULCSAR (HUN)
625
0
DUJE MILJEVIĆ (ABCDEFG)
Osvajači medalja
1. DUJE MILJEVIĆ, ST-KVAN
2. PETER KULCSAR, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. MATE BOKANOVIĆ, MAGONE-KORYO
3. ABDURAHMAN SAADNA, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Juniori - A -73
G028
682
2
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
418
10
IBRAHIM MEDARIC (START)
365
ADAM SOBOTKA (HUN)
G074
418
13
IBRAHIM MEDARIC (START)
365
1
ADAM SOBOTKA (HUN)
Osvajači medalja
1. IBRAHIM MEDARIC, START
2. ADAM SOBOTKA, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. DINO VUJIČIĆ, Jastreb
3. ----