Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - B -18
Mali olimpijci - B -20
Mali olimpijci - B -22
Mali olimpijci - B -24
Mali olimpijci - B -26
Mali olimpijci - B -18
A051
820
12
GAJ HAFNER RUTAR (KORYO)
125
3
LUKA VITAS (TKD KAR)
A052
134
12
GABRIJEL ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
643
9
MATEJ FISLI (TKD KAR)
A087
820
12
GAJ HAFNER RUTAR (KORYO)
134
1
GABRIJEL ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. GAJ HAFNER RUTAR, KORYO Slovenia
2. GABRIJEL ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. LUKA VITAS, Karlovac
3. MATEJ FISLI, Karlovac
Mali olimpijci - B -20
A053
6
0
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
132
0
GABRIJEL GUŠIĆ (TKD KAR)
784
NIKOLA MIKELIĆ (NERYO)
A088
6
12
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
784
1
NIKOLA MIKELIĆ (NERYO)
Osvajači medalja
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. NIKOLA MIKELIĆ, neryo
3. GABRIJEL GUŠIĆ, Karlovac
3. ----
Mali olimpijci - B -22
A054
442
12
MARK GUBANC (KORYO)
630
0
JURE RAVLIĆ (ABCDEFG)
A055
639
12
NIKOLA ANIĆ (ABCDEFG)
397
9
ALAN ANTIČIĆ (TKD KAR)
A089
442
8
MARK GUBANC (KORYO)
639
0
NIKOLA ANIĆ (ABCDEFG)
Osvajači medalja
1. MARK GUBANC, KORYO Slovenia
2. NIKOLA ANIĆ, ST-KVAN
3. JURE RAVLIĆ, ST-KVAN
3. ALAN ANTIČIĆ, Karlovac
Mali olimpijci - B -24
A056
435
12
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
311
0
EWALD STANIĆ (HVOJNIC)
A057
330
0
ROKO DUMANIĆ (DANGUN)
782
1
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
A090
435
7
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
782
0
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
Osvajači medalja
1. RAZVAN LUNGU, Instinct Taekwondo Team
2. BORNA BRADARIĆ, neryo
3. EWALD STANIĆ, HTKD HVOJNICA
3. ROKO DUMANIĆ, Dan-Gun
Mali olimpijci - B -26
A082
434
12
LUCA AVRAM (I.T.T.)
310
0
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. LUCA AVRAM, Instinct Taekwondo Team
2. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----